Minulý mesiac som sa zúčastnila fotenia do dvoch známych lifestylových časopisov – Emma & Eva a tento mesiac (febrúar) ma môžte násjť na pár stranách. Zaujímalo by vás ako prebiehalo fotenie?

Časopis Eva sa riadil témou Insta love, alebo inak povedané generáciou slovenských ľudí, ktorý obsadzujú prvé priečky na Instagrame. A oslovili aj mňa! (Jupí)
Na fotení sme boli piati mladí ľudia a každý z nás robí niečo iné. Modelka, fitness tréner, speváčka, model a…. LucyPug (haha). Fotenie prebiehalo v jednom bratislavskom ateliéry, v ktorom prevládala veľmi pohodová nálada. No ja som až tak v pohode nebola. Bolo to moje prvé fotenie a ja som sa práve pozerala na modelku, ktorá skvele pózovala pred objektívom a každú sekundu striedala iný výraz. Bola som celkom nervózna, no vedela som, že to nejak zvládnem. Krásne ma nalíčili, obliekli a hneď som sa cítila trošku istejšie. Išla som ako posledná, takže som sa vyhla pohľadom ‘’publika’’. Fotenie prebiehalo asi 20 minút a vzniklo obrovské množstvo fotiek, z ktorých sa vybrala iba JEDNA. Keďže hodinu pred fotením som stihla mať jednu skúšku, po fotení som bola nesmierne vyčerpaná, a tak som bola rada, že môžem si ísť domov oddýchnuť. Na toto fotenie spomínam veľmi pozitívne a teším sa, keď si takúto príležitosť odskúšam ešte raz.
A aby nebolo málo, hneď na druhý deň prebiehalo fotenie do Emmy, na ktorom som už bola aj spolu s Dankom. Fotenie prebiehalo veľmi podobne: makeup, vlasy, rozhovor, celkový styling, fotografovanie. Fotilo sa v priestoroch Slovenského seriálu Búrlivé víno. Bol to veľký zážitok vidieť na vlastné oči celý jeden veľký natáčací ateliér. Dovtedy som to videla len v TV a nikdy som nevedela, čo je na opačnej strane obrazovky. A aj toto fotenie pokladám za peknú životnú príležitosť. 🙂 12722164_10206653109903748_924595440_o